живлення: мережа
Потужність: 2000 Вт
Максимальна робоча температура: 600 ° C
Мінімальна робоча температура: 60 ° C
Максимальний повітряний потік: 550 л/хв
Мінімальний повітряний потік: 350 л/хв
Регулювання температури: плавне
Особливість: програмування температури
Комплектація: комплект насадок, скребок, пластиковий кейс
Вага: 0.9 кг
Країна виробник: Китай
Авангард ФТ-02/2000 призначений для видалення старих лакофарбових покриттів, паяння, формування пластику та видалення клею, крім того, розморожування, швидкого сушіння та усадки, можна використовувати для роботи з різними матеріалами, регулюючи температуру та потік повітря.
Особливості:
- Три режими налаштування повітряного потоку.
- Індикація температури потоку повітря на електронному дисплеї підвищує точність налаштування та контролю.
- Електронне регулювання температури для роботи з різноманітними матеріалами, від пластику до металу при його паянні.
- Ступінь холодного повітря для обдування запилених ділянок та охолодження нагрітих матеріалів, у тому числі сопла фена.
- Керамічний ізолятор нагрівального елемента.
- Плоска тильна частина фена та спеціальний упор на рукоятці дозволяють використовувати фен у стаціонарному положенні.
- Пластиковий кейс зручний як під час транспортування, так і при зберіганні фена. Комплект насадок та скребок дозволяють використовувати всі можливості фенаПластиковий кейс зручний як при транспортуванні, так і при зберіганні фена. Комплект насадок та скребок дозволяють використовувати всі можливості фена.
- Рукоятка з м'яким покриттям запобігає прослизу.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Фен технічний Авангард ФТ-02/2000
- Модель: XARK31
- Наявність:
-
1240₴


