Фільтри
Виробник
Bort (Німеччина) 2
Metabo (Німеччина) 5
Status (Італія) 3
Тип
фарбопульт 14
Вид
ручний 12
підлоговий 2
Харчування
мережа 9
стиснене повітря (пневматика) 5
Потужність
201-500 Вт 5
менше 200 Вт 1
501-1000 Вт 3
Діаметр форсунки
1,1-1,3 мм 2
більше 1,7 мм 5
менше 1 мм 1
1,4-1,6 мм 2
Витрата повітря
200-300 мл/хв 4
менше 200 мл/хв 3
Об'єм фарбувальної ємності
0,8-1 л 3
менше 0,5 л 1
0,5-0,7 л 10
Максимальна в'язкість фарби
менше 50 дін/сек 2
51-100 дін/сек 2
Спосіб розпилення
безповітряний 1
повітряний 10
Розташування бачка
нижнє 10
верхнє 4
Матеріал бачка
пластик 12
метал 2
Комплектація
один предмет 13
набір 1
Особливість
регулювання смолоскипа 3
регулювання сопла 4
регулювання подачі ЛКМ 6
регулювання тиску 3
вбудовані фільтри 2
Ціна
8025070
  • Краскопульт Status SP 500

Тип: фарбопульти
Вигляд: підлоговий
живлення: мережа
Потужність: 500 В
Об'єм фарбувальної ємності: 1 л
Спосіб розпилення: повітря
Розташування бачка: нижнє
Матеріал бачка: метал
Особливість: вбудований компресор з повітряним фільтром, можливість регулювання тиску для роботи з фарбами різної в'язкості, регульована пляма розпилення, пістолет для забарвлення на гнучкому шлангу довжиною 1,8м, кабель стандарту VDE
Комплектація: краскопульт, голка для прочищення сопла, запасний повітряний фільтр, визначник в'язкості, сопло-концентратор, інструкція
Вага: 2,9 кг
Країна виробник: Італія

Новий фарборозпилювач STATUS SP 500 це потужний та продуктивний апарат, повністю пристосований до будь-яких умов експлуатації, тривалої, безперервної та важкої роботи. Він застосовується для швидкого та якісного нанесення фарби, за що високо цінується малярами багатьох країн світу. Виготовляється виріб із високоякісних матеріалів, стійких до впливу зносу та корозії, що гарантує тривалу та безвідмовну службу. Навіть новачок зможе з перших хвилин знайомства розпочати впевнену та якісну роботу з інструментом, а все завдяки ергономічності та простоті в управлінні.  
Краскопульт STATUS SP 500 використовується для швидкого та якісного нанесення фарби на будь-які поверхні. Чудово працює з фарбами будь-якої в'язкості та складу, як на вулиці, так і в приміщенні. Використовується при виконанні будівельно-ремонтних, малярських, лакувальних та інших типів робіт.  
Вбудований компресор із повітряним фільтром. Можливість регулювання тиску для роботи з фарбами різної в'язкості. Регульована пляма розпилення. Фарбувальний пістолет на гнучкому шлангу завдовжки 1,8м. Кабель стандарту VDE.
 
Деталі:
Вбудований компресор із повітряним фільтром.
Можливість регулювання тиску для роботи з фарбами різної в'язкості.
Регульована пляма розпилення.
Фарбувальний пістолет на гнучкому шлангу завдовжки 1,8м.
Бачок для фарби об'ємом 1 л.
Кабель стандарту VDE.
Потужність 500 W
Номінальна напруга 220 V, 50 Hz
Максимальна продуктивність 350 г/хв.
Тиск на повітряній форсунці 0,1-0,2 bar
 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Краскопульт Status SP 500

  • 1979₴