Тип: паропилосос
Компонування: горизонтальний
живлення: мережа
Потужність: 2200 Вт
Вигляд збирання: парова, волога, суха
Об'єм контейнера для рідини: 1.2 л
Тип пилозбірника: резервуар з водою (аквафільтр), НЕРА-фільтр
Максимальна сила всмоктування: 210 мбар
Труба всмоктування: складова
Довжина кабелю: 6 м.
Потужність нагрівача: 1100 Вт
Час нагріву: 5 хв.
Габарити: 515х336х340 мм
Вага: 9.4 кг
Країна виробник: Німеччина
Паропилосос Kärcher SV 7 Premium поєднує в собі всі переваги пароочисника та пилососа для сухого прибирання. Наприклад, він здатний всмоктувати дрібне сміття, робити вологе прибирання і навіть висушувати поверхню. Завдяки великій кількості насадок та аксесуарів цим одним апаратом можна провести повноцінне генеральне прибирання всього будинку без застосування хімії.
Особливості та переваги:
- Апарат 3-в-1 - обробка пором, прибирання пилососом та видалення вологи в одній дії.
- Багатоступінчаста система фільтрації - вода, паралоновий фільтр та НЕРА-фільтр (EN 1822:1998) затримують навіть найдрібніші частинки бруду.
- Зручна підлогова насадка. Швидка та проста зміна 3 видів застосування на всіх твердих та килимових покриттях.
- Простота в управлінні. Сила всмоктування регулюється на ручці, а об'єм пари – на самому апараті.
- 4-рівневе регулювання потужності. Потужність всмоктування регулюється конкретного покриття.
- 5-рівневе регулювання обсягу подачі пари. Рівень подачі пари можна налаштувати під конкретну поверхню.
- Безперервна подача пари. Бак для постійного доливання води.
- Відсік для кабелю. Оптимальне зберігання кабелю в апараті.
- Захист від дітей. Блокування подачі пари.
- Широкі можливості використання. Багатофункціональний апарат з широким набором аксесуарів ідеально підходить для збирання по всьому будинку без хімії.
- Можливість доливання без вимкнення.
Оснащення:
- Захист від дітей.
- Запобіжний клапан.
- Регулятор витрати пари, 5 рівнів.
- Регулювання сили всмоктування, 4 рівні.
- Підлоговий комплект з можливістю всмоктування, Три області застосування для твердих та килимових покриттів та 2 подовжувальні трубки по 0,5 м.
- Ручна насадка з можливістю всмоктування Можна з'єднати з віконною насадкою (великою або маленькою), щіткою або обтяжкою.
- Точкове сопло з можливістю всмоктування, Можна з'єднати з подовжувальною трубкою і щіткою (4 різних кольору).
- Велика та маленька насадка для меблів.
- Щілинна насадка, щітка для меблів.
- Піногасник "Foamstop".
- Мірна склянка, щітка для чищення, мішок для аксесуарів.
- Система із двох баків.
- Шланг з підведенням пари і рукояткою.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Паропилосос Karcher SV 7
- Виробник: Kärcher (Німеччина)
- Модель: 1.439-420.0
- Наявність: Є в наявності
-
19999₴





